• BİL PLASTİK AMBALAJ
    Kalitesi BİL'inir
  • BİL PLASTİK AMBALAJ
    Kalitesi BİL'inir

Oluşturduğumuz proses birikimlerinde yeni teknolojileri kullanarak ürettiğimiz ürünleri, iç ve dış piyasalara gururla sunmaktayız. Sizin için En İyisini Üretiyoruz

Hizmet Anlayışımız

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin sorunlarına güncel ve kalıcı teknik çözümler sunar, maksimum memnuniyetlerini sağlamak amacı ile hedeflerimizi yılda 4 kez gözden geçiririz.

Kalite

Bizim için kalite rekabet  aracı değil, yaşam tarzımızdır. Sadece günün ve güncel olanın değil yarınların da güçlü firması olmak temel felsefemizdir.

Güven

İmalat sektöründeki teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı takip etme bilincindeki yönetimimiz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimiz için sürekli iyileştiriyoruz

Tecrübe

Bil Plastik Ambalaj ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. plastik sektöründe faaliyet göstermek üzere 1967 yılında kurucumuz rahmetli Ali Biliktü tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.

Özel Çözümler

Ekimizin bilgi birikimi, büyüyen ve modernleşen makine parkı, gelişen teknik ve idari kadrosu ile sektöründe örnek gösterilen, öncü ve özel çözümler ile yanınızdayız.  

Üretim

Gelişen teknolojiyi takip edip ulusal ve uluslararası standartlara uygun çevre bilincini ön planda tutarak, çevreye duyarlı doğa dostu, uzun ömürlü ürünlerin imalatını gerçekleştiriyoruz.

Bizden Haberler Tüm Haberler